12 січня відбулася координаційна нарада з питань невідкладних заходів з підготовки до проведення 4, 5, 6-ї хвиль мобілізації на території міст Дрогобич, Борислав, Трускавець, Стебник та Дрогобицького району. У нараді взяли участь представники місцевої влади, керівники місцевих відділів міліції, головні лікарі медоб'єднань.
Заслухавши довідку-доповідь військового комісара Дрогобицько-Бориславського ОРВК Віктора Попова про виконання попередніх черг мобілізації на території району у 2014 році, взявши до уваги пропозиції військового комісара, та для виконання необхідних завдань у 2015 році було визначено низку завдань:
-
Призначити відповідальних осіб у кожній адміністративно-територіальній одиниці для керівництва і координації дій щодо оповіщення і співпраці з органами МВС і військовим комісаріатом, автоперевізниками та керівниками підприємств, установ і організацій, де буде вилучатися автомобільна техніка, та подати списки і телефони до військового комісаріату до 16 січня.
-
Начальникам МВС особисто або через заступників організувати співпрацю та негайне реагування на запити військового комісаріату, місцевих адміністрацій, сільських рад щодо осіб, які ухиляються від мобілізації, і здійснювати контроль над військовозобов’язаними, яких необхідно скерувати до військового комісаріату.
-
Головним лікарям міст та ДРТМО видати відповідні накази про проведення безкоштовних медичних обстежень військовозобов’язаних.
-
Автоперевізникам, які визначені для перевезення особового складу військовозобов’язаних, створити резерв автотранспорту та паливно-мастильних матеріалів для потреб довезення військовозобов’язаних у військові частини.













