22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики. День енергетика в Україні святкують у найбільш короткий світловий день року, що можна вважати досить символічним, зважаючи на роль працівників сфери енергопостачання в сучасних умовах.
Робота енергетиків полягає в забезпеченні одного з найважливіших благ цивілізації — тепла і світла. Завдяки їхній щоденній праці в наших будинках, школах, лікарнях та дитячих садках створені затишні умови.
Сьогодні з об'єктивних причини галузь разом з усією країною переживає непрості часи, що позначається і на повсякденному житті суспільства. Вітаючи енергетиків з професійним святом, райдержадміністрація бажає стабільності в розвитку галузі задля енергетичної безпеки держави, мирного і комфортного проживання її громадян.













