В п’ятницю, 23 грудня, в приміщенні Бориславського РЕМу відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня енергетика. Із професійним святом працівників привітали голова Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир Шутко, начальник Бориславського РЕМу Юрій Косар та інші.
Вітаючи працівників енергетичної галузі, очільник району висловив їм глибоку вдячність за роботу, яку вони виконують, підкреслив високу важливість роботи підприємства для забезпечення життєдіяльності Дрогобиччини та побажав всім працівникам здоров’я, успіхів у праці, процвітання та добробуту.
За вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі району та з нагоди професійного свята Володимир Шутко вручив грамоти кращим працівникіам: електромонтеру з експлуатації розподільчих мереж Східницької ЕД-1 Остапу Кондуру, електромонтеру ОВБ-1 Зеновію Чопику, електромонтеру з експлуатації розподільчих мереж Підбузької ЕД-1 Роману Кігічаку.
В своєму привітальному слові Юрій Косар зазначив, що високий рівень роботи всіх без виключення працівників дає можливість утримувати планові показники роботи при зовнішніх фінансових викликах та висловив своє сподівання на те, що колектив для стабільної роботи підприємства і в подальшому буде використовувати всю свою професійну майстерність.













