» Інформація » Володимир Шутко привітав енергетиків з професійним святом

Володимир Шутко привітав енергетиків з професійним святом

Автор: admin1 от 23-12-2016, 17:30
 (голосів: 0)

Володимир Шутко привітав енергетиків з професійним святомВ п’ятницю, 23 грудня, в приміщенні Бориславського РЕМу відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня енергетика. Із професійним святом працівників привітали голова Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир Шутко, начальник Бориславського РЕМу Юрій Косар та інші.

Володимир Шутко привітав енергетиків з професійним святомВітаючи працівників енергетичної галузі, очільник району висловив їм глибоку вдячність за роботу, яку вони виконують, підкреслив високу важливість роботи підприємства для забезпечення життєдіяльності Дрогобиччини та побажав всім працівникам здоров’я, успіхів у праці, процвітання та добробуту.

За вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі району та з нагоди професійного свята Володимир Шутко вручив грамоти кращим працівникіам: електромонтеру з експлуатації розподільчих мереж Східницької ЕД-1 Остапу Кондуру, електромонтеру ОВБ-1 Зеновію Чопику, електромонтеру з експлуатації розподільчих мереж Підбузької ЕД-1 Роману Кігічаку.

В своєму привітальному слові Юрій Косар зазначив, що високий рівень  роботи всіх без виключення працівників дає можливість утримувати планові показники роботи при зовнішніх фінансових викликах та висловив своє сподівання на те, що колектив для стабільної роботи підприємства і в подальшому буде використовувати всю свою професійну майстерність.

Володимир Шутко привітав енергетиків з професійним святом

Володимир Шутко привітав енергетиків з професійним святом

Володимир Шутко привітав енергетиків з професійним святом

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua