Сьогодні українські енергетики відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди голова райдержадміністрації Максим Лісогор та заступник голови районної ради Володимир Стецівка відвідали Дрогобицький РЕМ. Представники районної влади привітали колектив дрогобицьких енергетиків з професійним святом, побажали успішної праці, стабільного функціонування енергетичної галузі, яка є вагомою складовою економіки держави та повсякденного побуту громадян.
Максим Лісогор та Володимир Стецівка вручили грамоти керівникові РЕМу, депутату районної ради Василю Дмитрику та кращим працівникам підприємства.













