» Держземагентство Львівщини відкрило «Єдине вікно» для обслуговування учасників АТО

Держземагентство Львівщини відкрило «Єдине вікно» для обслуговування учасників АТО

Автор: admin2 от 20-03-2015, 15:52
 (голосів: 2)

Держземагентство Львівщини відкрило «Єдине вікно» для обслуговування учасників АТОРішення про створення «Єдиного вікна» було прийняте у зв’язку з суттєвим збільшенням кількості заяв, що подають учасники АТО на отримання земельних ділянок. Також «Єдине вікно» покращить якість обслуговування та пришвидшить терміни розгляду заяв, виділення земельних ділянок із земель державної власності для учасників АТО, обмежить коло чиновників, з якими контактують учасники АТО, до одного працівника. «До того ж, це наш крок наперед, адже передбачаємо збільшення кількості військовослужбовців бажаючих отримати землю, зокрема у зв`язку з демобілізацією»,- зазначив Степан Ярмус, начальник Головного управління Держземагентства у Львівській області.

Від сьогодні «Єдине вікно» працюватиме щоденно, у робочі дні (Пн-Чт 9.00-17.00 год., Пт – 9.00-16.00 год., перерва з 13.00-14.00 год., Сб-Нд - вихідні дні), за адресою: м. Львів, пр. В.Чорновола, 4, 10-ий поверх, к. 88. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua