» У "Єдиному вікні" отримали допомогу майже 400 військовослужбовців

У "Єдиному вікні" отримали допомогу майже 400 військовослужбовців

Автор: admin2 от 17-09-2015, 10:15
 (голосів: 0)

У "Єдиному вікні" отримали допомогу майже 400 військовослужбовцівДо "Єдиного вікна", яке створене на базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках, упродовж березня-серпня звернулося за консультаціями майже 400 військовослужбовців. 
Як зазначають у центрі, їх відвідувачами є демобілізовані, мобілізовані, пацієнти госпіталю та члени їх родин. Часто до них звертаються і військовослужбовці з інших регіонів  України, які тимчасово перебувають на території Львівської області.

На базі "Єдиного вікна" надають послуги та консультації працівники департаменту соціального захисту, обласного центру зайнятості, територіальної державної інспекції з питань праці у Львівській області. Прийом відвідувачів відбувається з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 16:00 год.

Найчастіше до "Єдиного вікна" звертаються з питань отримання земельних ділянок, грошових виплат та пільг, санаторно-курортного лікування та виготовлення документів.

Нагадаємо, що проект "Єдине вікно" у м. Винники, який надає комплексну допомогу учасникам АТО та демобілізованим, визнали одним із найкращих в Україні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua