» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 січня 2013 року №16

Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 січня 2013 року №16

Автор: admin от 21-04-2013, 10:36
Про   затвердження   Положення   про   управління   праці   та   соціального   захисту   населення   Дрогобицької  районної державної адміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 р. № 887 „ Про   затвердження  Типового  положення  про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, керуючись Методичними рекомендаціями з розроблення  положень  про структурні підрозділи  соціального   захисту  місцевих державних адміністрацій, затвердженими наказом Міністерства  соціальної  політики України від 26.11.2012 № 741:

1. Затвердити  Положення   про   управління   праці   та   соціального   захисту   населення   Дрогобицької  районної державної адміністрації (додається).

2. Керівнику  управління   праці   та   соціального   захисту   населення  районної державної адміністрації Явір Г.Т. забезпечити державну реєстрацію  Положення .

3. Розпорядження голови  райдержадміністрації  від 6 березня 2008 року № 62 вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Гайдук Г. А .

Перший заступник голови   М. П. ВИННИЦЬКИЙ

polozhennya-pro-upravlnnya-prac.doc [ b] (завантажень: 18)