Про передачу матеріальних цінностей
на відповідальне зберігання
У зв’язку із звільненням державного реєстратора прав на нерухоме майно Мартинюк Наталії Євгенівни, з метою збереження матеріальних цінностей райдержадміністрації:
1. Матеріальні цінності (обладнання) державного реєстратора прав на нерухоме майно передати на відповідальне зберігання державному реєстратору Сторонській Галині Василівні.
2. Для передачі створити комісію в складі:
Щерба Руслан
Миколайович - керівник апарату райдержадміністрації, голова
комісії;
Шпек Леся Євгенівна - начальник відділу фінансово-господарського
забезпечення апарату райдержадміністрації, секретар
комісії.
Члени комісії:
Савула Зоряна
Мирославівна -завідувач сектору персоналу апарату райдержадміністрації;
Фірман Ольга
Володиміирівна - начальник юридичного відділу апарату
райдержадміністрації.
3. Комісії (Щерба Р.М.) провести передачу до 18 вересня 2017 року.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Голова В.А. Шутко













