Про нагородження
За високий професіоналізм, мужність і героїзм, проявлені при ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС оголосити подяку Дрогобицької райдержадміністрації учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС:
Фаєку Богдану Петровичу
Одинаку Михайлу Петровичу
Кінашу Мирославу Дмитровичу
Шитцю Володимиру Степановичу
Голубінці Валерію Михайловичу
Голова В.А.Шутко













