» Інформація » З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбувся Вечір пам'яті

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбувся Вечір пам'яті

Автор: admin1 от 14-12-2016, 16:16
 (голосів: 0)

З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбувся Вечір пам'ятіУ середу, 14 грудня, у Кінопалаці імені Довженка з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відбувся Вечір пам'яті. Участь у ньому взяли керівництво обласної державної адміністрації та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
На початку зустрічі голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка подякував головам громадських організацій за ініціативу такої зустрічі. Окрім того, керівник області вручив почесні грамоти та подяки за самовіддану працю, високий професіоналізм, мужність і відвагу, проявлені під час ліквідування наслідків Чорнобильської катастрофи, та з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС Карпенку Валерію, Котецькому Василю, Іллюші Миколі, Проню Богданові, Батову Євгенові, Ломазі Василю, Лисовичу Василю, Саустяну Андрію, Мазнику Михайлу, Парфеменко Катерині.
З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відбувся Вечір пам'ятіЯк розповів, начальник відділу пільг і розрахунків за комунальні послуги та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Назарій Свідницький, на сьогодні на Львівщині налічується понад 8 тисяч постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС. З них – 4300 учасників її ліквідації. "У 2016 році у рамках соціального захисту цієї категорії осіб на санаторно-курортне лікування в області виділили понад 2 мільйони гривень. Отримали учасники ліквідації аварії на ЧАЕС і 44 путівки на лікування", - зазначив він.
У рамках зустрічі відбулося і представлення та обговорення проекту пам'ятника, який планують встановити у Львові на честь усіх жертв та постраждалих від аварії.
Опісля хорова Заслужена академічна хорова капела України "Трембіта" у супроводі оркестру виконала композиції "Боже Великий Єдиний", "Чуєш брате мій", "Не пора" та "SABAT MATER".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua