» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 22 червня 2020 року №165

Pозпорядження районної державної адміністрації від 22 червня 2020 року №165

Автор: admin2 от 24-06-2020, 08:20

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши заяву Кушніра Андрія Олеговича від 10.06.2020р. про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва, керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (зі змінами):

1. Надати дозвіл Кушніру Андрію Олеговичу на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер: 4621280300:06:000:0172) площею 1,00 га щодо зміни її цільового призначення з Для ведення особистого селянського господарства” на “індивідуальне дачне будівництво”, яка знаходиться на території Болехівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту).

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Кушніра Андрія Олеговича.

4. Розроблений детальний план території з усіма необхідними документами подати на затвердження районної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Б. Матолича.

Голова Омелян СТАСУЛА