» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 вересня 2014 року №189

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 вересня 2014 року №189

Автор: admin2 от 11-09-2014, 11:09

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 14 травня 2014 року № 79

Відповідно до статей 5, 6, 44, 47 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. №65 “Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету”:

1. Внести до розпорядження голови райдержадміністрації від 14 травня 2014 року № 79 “Про впорядкування структури апарату районної державної адміністрації” зміни в пункт 1 доповнити пунктом 1.3 та викласти в такій редакції:

”1.3. Заступника голови районної державної адміністрації - 1 (одну) штатну одиницю, ввівши посаду секретар керівника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації”.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації у тижневий термін розробити та подати на затвердження голові обласної державної адміністрації зміни до штатного розпису апарату районної державної адміністрації на 2014 рік.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови С.В. Рудницький