» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 жовтня 2014 року №237

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 жовтня 2014 року №237

Автор: admin1 от 15-10-2014, 09:34

Про припинення проходження

альтернативної (невійськової) служби

гр. Р. Приймака

Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 р. № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу»:

1. Припинити проходження альтернативної ( невійськової ) служби гр. Приймака Романа Ярославовича 1992 р.н., члена церкви Християн Віри Євангельської «Воскресіння», жителя с. Попелі у зв’язку із закінченням строку її проходження.

2. Приймаку Роману Ярославовичу після звільнення з проходження альтернативної (невійськової) служби протягом п’яти календарних днів стати на облік у військовому комісаріаті за місцем проживання.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Г. Гайдук.

Перший заступник голови С.В. Рудницький