» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 13 червня 2013 року №168

Розпорядження голови райдержадміністрації від 13 червня 2013 року №168

Автор: admin от 18-06-2013, 11:36

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та виготовлення технічної документації з визначення її нормативної грошової оцінки

Розглянувши заяву громадянина Микульчина Миколи Ілліча від 24 травня 2013 року, витяг про державну реєстрацію прав від 8 листопада 2012 року № 36176837, керуючись ст.ст. 17, 59, 120, 123, 134 Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл громадянину Микульчину Миколі Іллічу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,38 га в оренду для риборозведення із земель водного фонду Опаківської сільської ради, яка знаходиться на території Опаківської сільської ради за межами населеного пункту с.Опака.

2. Надати дозвіл громадянину Микульчину Миколі Іллічу на виготовлення технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,38 га.

3. Громадянину Микульчину Миколі Іллічу:

3.1.Укласти з організацією, яка має ліцензію на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , вказаної в п.1 цього розпорядження.

3.2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження в Дрогобицьку районну державну адміністрацію.

4.Управлінню Держземагентства у Дрогобицькому районі (Л.Бреньо) скласти технічне завдання на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Мізерника.

Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ