Сьогодні, 22 квітня у сесійній залі районної ради відбувся навчальний семінар “Розбудова спроможних громад: особливості та перспективи” для посадових осіб органів місцевого самоврядування Дрогобиччини. Семінар відбувся під егідою Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Перед учасниками семінару виступили науковці інституту державного управління, Інституту регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України, громадської організації “Центр громадської адвокатури”. Йшлося про особливості процесу об'єднання громад Львівщини, ресурсне забезпечення об'єднаної громади, фінансове забезпечення розвитку сільських територіальних громад тощо.













