» Інформація » Відбувся семінар на тему реформи місцевого самоврядування

Відбувся семінар на тему реформи місцевого самоврядування

Автор: admin2 от 22-04-2016, 11:42
 (голосів: 0)

Відбувся семінар на тему реформи місцевого самоврядуванняСьогодні, 22 квітня у сесійній залі районної ради відбувся навчальний семінар “Розбудова спроможних громад: особливості та перспективи” для посадових осіб органів місцевого самоврядування Дрогобиччини. Семінар відбувся під егідою Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Перед учасниками семінару виступили науковці інституту державного управління, Інституту регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України, громадської організації “Центр громадської адвокатури”. Йшлося про особливості процесу об'єднання громад Львівщини, ресурсне забезпечення об'єднаної громади, фінансове забезпечення розвитку сільських територіальних громад тощо.

Відбувся семінар на тему реформи місцевого самоврядування

Відбувся семінар на тему реформи місцевого самоврядування

Відбувся семінар на тему реформи місцевого самоврядування
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua