![]()
6 травня в райдержадміністрації відбулася чергова нарада робочої групи з питань адмінреформи та децентралізації влади, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Оскільки обговорювана тема є спільною для Дрогобицького регіону, у засіданні взяли також участь представники міст Дрогобиччини та селища Східниця. На виконання Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад” та постанови Кабінету Міністрів України
“Про затвердження Методики формування територіальних громад” відбулося обговорення проектів формування перспективних планів територіальних громад. Під час наради домовлено про проведення 7,8 травня кущових обговорень за участю міських, сільських, селищних голів. У п'ятницю в райдержадміністрації відбудеться семінар для органів місцевого самоврядування, який проведуть представники обласного Офісу реформ.













