» Громадянське суспільство. Громадська рада » На засіданні громадської ради обговорювали екологічні питання

На засіданні громадської ради обговорювали екологічні питання

Автор: admin1 от 1-04-2016, 09:41
 (голосів: 2)

На засіданні громадської ради обговорювали екологічні питанняВ четвер, 31 березня, в малій сесійній залі відбулося перше в цьому році засідання громадської ради при Дрогобицькій райдержадміністрації. На порядок денний було винесено одне питання: шляхи вирішення екологічних проблем.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Олександра Луців, керівник відділу з питань цивільного захисту Андрій Ванівський, директор Дрогобицької держлісгоспу Василь Матяшовський, директор Дрогобицького ДЛГП «Галсільліс» Богдан Захарко, депутат районної ради Дмитро Куцій, представники засобів масової інформації.

На засіданні громадської ради обговорювали екологічні питанняЗ першого питання членів громадської ради інформували керівники лісових господарств, вони розповіли про те, що всі рубки відбуваються згідно із законом, план вирубки лісів в районі погоджується з сільськими та селищними головами, на даний час проводиться посадка дерев, цього року заплановано посадити 164 гектарів лісу, а це понад одного мільйона дерев. Лісові господарства готові до патрулювання лісових масивів в пожежонебезпечний період, повністю забезпечені засобами для боротьби із лісовими пожежами. В селі Летня функціонує сучасна теплиця з комп’ютерним регулюванням та польським посадним матеріалом, тут проводиться вирощування саджанців лісових та декоративних культур, що дозволяє суттєво підвищити ефективність праці та вдвічі скоротити фінансові витрати.

Також Василь Матяшовський та Богдан Захарко відповіли на численні запитання членів громадської ради. По питанню експлуатації Броницького сміттєзвалища доповів керівник відділу з питань цивільного захисту Андрій Ванівський.

На засіданні було прийняте рішення звернутися до керівників лісових господарств про проведення благоустрою, а до фірм, які займаються вивезенням сміття про те, щоб автомобілі, які вони використовують, були закритими.

На засіданні громадської ради обговорювали екологічні питання
На засіданні громадської ради обговорювали екологічні питання
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua