» Інформація » Голова райдержадміністрації побував у Летнянському лісництві

Голова райдержадміністрації побував у Летнянському лісництві

Автор: admin2 от 9-06-2015, 12:22
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації побував у Летнянському лісництві8 червня голова райдержадміністрації Максим Лісогор відвідав Летнянське лісництво ДП «Дрогобицький лісгосп». Директор Дрогобицького держлісгоспу Василь Матяшовський та лісничий Тарас Кулинич інформували голову РДА про ведення лісокультурних робіт

Максим Лісогор оглянув площі лісництва, задіяні під вирощування саджанців лісових порід, та нову сучасну теплицю, збудовану за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА. Теплиця почала функціонувати навесні цього року. Як стверджують лісівники, вирощування саджанців лісових та декоративних культур у такій теплиці дозволяє суттєво підвищити ефективність праці та вдвічі скоротити фінансові витрати. Окрім цього, сіянці з теплиці є більш генетично стійкими ніж звичайні, тобто менше піддаються впливу хвороб та шкідників лісу.

Спілкуючись з лісівниками, голова райдержадміністрації наголосив на особливій важливості такої ділянки їхньої роботи, як лісовідновлення і лісорозведення.

У поїздці голову райдержадміністрації супроводжували перший заступник Степан Рудницький та керівник управління агропромислового розвитку РДА Зеновій Кебза.

Голова райдержадміністрації побував у Летнянському лісництві

Голова райдержадміністрації побував у Летнянському лісництві


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua