» Інформація » Увага, безкоштовний семінар!

Увага, безкоштовний семінар!

Автор: admin2 от 22-05-2018, 11:01
 (голосів: 0)

Увага, безкоштовний семінар!У четвер, 24 травня 2018 року у Львівській облдержадміністрації відбудеться безкоштовний семінар на тему: «Правила комунікації та супроводу людей з інвалідністю».
Захід проводитиме Віталій Сергійчук – менеджер проекту «Inclusive friendly» ГО «Відчуй» у партнерстві з ГО «Інститут суспільних ініціатив».
Заявку можна заповнити до 10.00 год. 24 травня за посиланням https://goo.gl/tA5u79.
Місце проведення: м. Львів, вул. Винниченка, 18 (412 каб.)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua