Завтра, 15 лютого виповнюється 30 років виводу радянських військ з Афганістану. З нагоди цієї дати та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в м.Дрогобич біля Пам'ятного знака воїнам-афганцям відбудеться віче-реквієм.
Початок о 12.00 год.
Категорія: Анонси
У вигляді календаря
У вигляді списку
Шановні відвідувачі, Ви переглядаєте офіційну сторінку Дрогобицької РДА. м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua