Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів засідання робочої групи з питань допомоги учасникам АТО в Болехівській сільській раді. У нараді взяли участь сільський голова Ірина Кіс, Стебницький міський голова Петро Старосольський, керівник відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олег Кіндратів та представники і керівники районних управлінь, відділів, служб, учасники АТО.
Йшлося про надання ділянок учасникам АТО на землях Болехівської сільської ради, навколо яких тривають суперечки зі Стебницькою міською радою. Учасники зустрічі ознайомилися з документацією, оглянули ділянки.
За підсумками обговорення вирішено: Болехівському сільському голові - надати земельні ділянки під садівництво учасникам АТО, які подали заяви в Болехівську сільську раду, згідно із затвердженим детальним планом, розглянути можливість щодо розроблення нового кварталу забудови на землях Болехівської сільської ради за межами населеного пункту в районі ЗОШ № 18 м. Стебник.













