» Інформація » Комісія оглянула водні об’єкти на території Модрицької сільської ради

Комісія оглянула водні об’єкти на території Модрицької сільської ради

Автор: admin1 от 12-04-2017, 15:55

Комісія оглянула водні об’єкти на території Модрицької сільської ради12 квітня заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник провів засідання районної комісії з питань списання гідротехнічних споруд та водних об’єктів непридатних до використання. Обговоривши першочергові завдання, комісія вирішила продовжити свою роботу в населених пунктах району, зокрема вона провела обстеження водних об’єктів на території Модрицької сільської ради.

Комісія рекомендувала сільському голові та директору ДП «Дрогобицьке лісове господарство» звернутись у відповідні ліцензовані організації для проведення аналізів води у даних водних об’єктах з метою визначення їх придатності для ведення господарської діяльності (риборозведення, відпочинку, тощо) та проведення гідрологічних і гідрогеологічних вишукувань з метою можливості подальшого проведення рекультиваційних робіт.

Комісія оглянула водні об’єкти на території Модрицької сільської ради