» Цивільний захист » Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Автор: admin2 от 17-01-2017, 14:58
 (голосів: 0)

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НСВ райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Комісія вирішила погодити виділення з резерву пального для 2-го Спеціального центру швидкого реагування МНС України.

Також вирішено скерувати сільським, селищним радам листи-рекомендації щодо заходів безпеки під час масових святкувань на Водохреща.

У зв'язку зі збільшенням останнім часом кількості пожеж у приватних оселях відділу МНС доручено посилити проведення роз'яснювальної роботи серед населення для запобіганням трагічним випадкам.

Комісія рекомендувала місцевим головам забезпечити доїзд до водойм, які можуть бути використані для відбору води пожежними машинами у разі потреби.

Окремо розглядалося питання стосовно Доброгостівського озера. Рішенням комісії доручено відділу МНС спільно з товариством мисливців і рибалок “Лісівник” вжити заходів для забезпечення необхідних умов проживання лебедів, які оселилися на озері. Йдеться про розширення до відповідних розмірів ополонки, яку самотужки зробили для цих червонокнижних птахів мешканці села. Доброгостівській сільській раді рекомендовано обмежити контакт жителів з птахами, які є потенційними носіями та розповсюджувачами комплексних інфекцій, таких, наприклад, як пташиний грип.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua