» Цивільний захист » Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Автор: admin2 от 13-01-2014, 11:48
 (голосів: 1)

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС13 січня відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Зроблено аналіз роботи комісії за попередній рік, затверджено заходи з попередження загибелі людей на водних об'єктах району. Комісія, також, розглянула питання забезпечення твердим паливом навчальних закладів району. Оскільки з об'єктивних причин тендерні процедури для придбання вугілля затягуються, у зв'язку з нагальною потребою забезпечення належного температурного режиму в школах комісія рекомендувала комітету з конкурсних торгів відділу освіти провести процедуру закупівлі в одного учасника за умови дотримання ч.2 ст.39 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

 

 

 

 

 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua