Сьогодні, 21 лютого відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головував перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.
На порядку денному — врегулювання проблемних питань в енергетичній галузі та стан проходження паливно-енергетичним комплексом району зимового періоду 2017 року.
За результатами розгляду вирішено провести узагальнення інформації щодо наявних автономних стаціонарних та пересувних джерел живлення на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності. Проводити серед користувачів електричної енергії інформаційну кампанію щодо необхідності раціонального використання електроенергії в побуті щоденно у період з 18.00 до 23.00 год до 16 березня включно з обмеженим використанням електричних нагрівальних приладів. Підприємствам незалежно від форм власності дотримуватись лімітів споживання електричної потужності в години максимального
навантаження.
Відділу економіки доручено забезпечити моніторинг діяльності підприємств, на виробничу діяльність яких впливає тимчасове обмеження постачання електроенергії.
За потреби на базі Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України - створити Антикризовий штаб щодо врегулювання проблемних питань в енергетичній галузі.













