» Інформація » ПАТ “Львівобленерго” повинно попереджати про відключення світла, - Юрій Турянський

ПАТ “Львівобленерго” повинно попереджати про відключення світла, - Юрій Турянський

Автор: admin2 от 5-12-2014, 10:27
 (голосів: 0)

ПАТ “Львівобленерго” повинно попереджати про відключення світла, - Юрій ТурянськийНа даний момент державі не вистачає приблизно 3 тис МВт електроенергії. Це відбулося з різних причин: зокрема, це недостатня кількість вугілля, а також через те, що блок №3 Запорізької АЕС, який уже майже в робочому стані, ще не включився. Тобто, поки що є проблема з недостатньою потужністю виробництва електроенергії.

Про це зазначив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин під час селекторної наради за участю представників облдержадміністрацій та енергоємних підприємств з питань забезпечення зниження ними обсягів споживання електричної енергії в пікові періоди.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Юрій Турянський зазначив, що найбільше навантаження на енергоспоживання відбувається з 17:00 до 21:00 години: “Для того, щоб не виключали електроенергію - у ці години потрібно зменшити її споживання на 15%. У разі ж відключення електроенергії в області, ПАТ “Львівобленерго” повинно попереджати про це завчасно. Також потрібно розробити інформаційну політику щодо пропаганди економії електроенергії”, - наголосив очільник ОДА.

Юрій Турянський зазначив, що звертатиметься до великих підприємств області, щоб вони переорієнтувати свою роботу на нічні години, а торгові центри зменшили тривалість роботи. За його словами, це дозволить збалансувати ринок електроенергії та уникнути аварійних відключень електроенергії як на підприємствах, так і для населення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua