» Цивільний захист » Мешканців Львівщини закликають не палити суху траву

Мешканців Львівщини закликають не палити суху траву

Автор: admin2 от 4-04-2017, 14:45
 (голосів: 1)

Мешканців Львівщини закликають не палити суху травуДепартамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації вкотре закликає мешканців області не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків і пам’ятати про шкоду природі внаслідок пожеж в екосистемах.

За словами в.о. директора департаменту Олександра Харчука, на території області продовжуються випадки самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків, що призводить до виникнення пожеж в екосистемах.

Так, 3 квітня на території 8 районів області та одного міста обласного значення підрозділи Головного управління ДСНС України у Львівській області гасили пожежі, пов’язані з випалюванням сухої рослинності на відкритій території, загальною площею 2,658 га, а також ліквідували пожежі на місцевому сміттєзвалищі в с. Тарнавиця Яворівського району та в лісі, який належить Пустомитівському ДЛГП "Галсільліс" в с. Підсадки Пустомитівського району.

З метою запобігання випадкам самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків тривають заходи із контролю за дотриманням природоохоронного законодавства мешканцями області.

Зазначимо, станом на 4 квітня за самовільне випалювання сухої рослинності до адміністративної відповідальності працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області, а також громадські інспектори з охорони довкілля притягнули 99 осіб. На порушників накладено штрафи на загальну суму 17493 гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua