» Цивільний захист » Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Автор: admin2 от 3-05-2017, 14:57
 (голосів: 0)

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НСНапередодні відзначення Дня пам'яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні йшлося про організацію безпеки і охорони громадського порядку під час масових заходів на території Дрогобиччини. Голова райдержадміністрації доручив правоохоронним органам звернути особливу увагу на охорону пам'ятників та пам'ятних знаків, пов'язаних з подіями Другої світової війни, на місця масового скупчення людей, щоб запобігти диверсіям та іншим протиправним діям.Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС

На час вихідних буде також забезпечене чергування керівництва району і відповідальних працівників основних служб, та буде проводитися постійний моніторинг стану життєзабезпечення регіону. Відповідні доручення отримали керівники поліції, управління ДСНС, служб зв'язку, Райавтодору, РЕМів, газових управлінь та інших підрозділів.

У засіданні взяв участь Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua