Напередодні відзначення Дня незалежності України йшлося про організацію безпеки та належної життєдіяльності району під час вихідних та святкових днів. Голова райдержадміністрації доручив правоохоронним органам звернути особливу увагу на охорону громадського порядку та безпечне перебування громадян під час проведення святкових масових заходів.![]()
На час вихідних буде також забезпечене чергування керівництва району і відповідальних працівників основних служб, проводитиметься постійний моніторинг стану життєзабезпечення регіону. Відповідні доручення отримали керівники поліції, управління ДСНС, служб зв'язку, охорони здоров'я, РЕМів, газових управлінь та інших підрозділів.













