» Цивільний захист » Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Автор: admin2 от 23-08-2017, 14:06
 (голосів: 0)

Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НСНапередодні відзначення Дня незалежності України йшлося про організацію безпеки та належної життєдіяльності району під час вихідних та святкових днів. Голова райдержадміністрації доручив правоохоронним органам звернути особливу увагу на охорону громадського порядку та безпечне перебування громадян під час проведення святкових масових заходів.Володимир Шутко провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС

На час вихідних буде також забезпечене чергування керівництва району і відповідальних працівників основних служб, проводитиметься постійний моніторинг стану життєзабезпечення регіону. Відповідні доручення отримали керівники поліції, управління ДСНС, служб зв'язку, охорони здоров'я, РЕМів, газових управлінь та інших підрозділів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua