Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Серед питань, винесених на розгляд комісії - про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах до початку купального сезону.
Наголошувалося, що на даний час на території району є два водні об'єкти, облаштовані для масового відпочинку людей. Втім, водойм, де відпочивають і купаються мешканці, є набагато більше. Тому прийняте рішення утворити комісію для обстеження водних об’єктів з метою недопущення загибелі людей на воді. До складу комісії увійшли представники Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації, Дрогобицького управління водного господарства.
На засіданні також обговорювалося питання перспективи внесення до переліку водойм з організованим відпочинком людей інших водних об'єктів району.
Слід зазначити, що цьогорічний відпочинковий сезон на Дрогобиччині розпочався, на жаль, з трагічного випадку, який стався на озері між Трускавцем і Бориславом.













