» Цивільний захист » Про готовність місць відпочинку на річках та озерах йшлося на засіданні ТЕБ і НС

Про готовність місць відпочинку на річках та озерах йшлося на засіданні ТЕБ і НС

Автор: admin1 от 15-05-2015, 12:26
 (голосів: 1)

Про готовність місць відпочинку на річках та озерах йшлося на засіданні ТЕБ і НССьогодні, 15 травня,  перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглядались питання про подальше використання захисних споруд цивільного захисту, що не можуть бути проінвентаризовані, приведення в готовність до використання за призначенням захисних споруд ЦЗ, про стан готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району під час купального сезону 2015 року.

Представник Дрогобицького управління водного господарства доповів про роботи, які необхідно виконати в селі Смільна, де цієї весни відбулося підмивання правого берега річки Бистриця, поблизу цвинтаря. Своє сприяння у виконанні робіт пообіцяв директор Дрогобицького держлісгоспу Василь Матяшовський.

На засіданні йшлося про продовження роботи щодо відлову ведмедя, який з'явився в лісах низинної зони району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua