Сьогодні, 15 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглядались питання про подальше використання захисних споруд цивільного захисту, що не можуть бути проінвентаризовані, приведення в готовність до використання за призначенням захисних споруд ЦЗ, про стан готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району під час купального сезону 2015 року.
Представник Дрогобицького управління водного господарства доповів про роботи, які необхідно виконати в селі Смільна, де цієї весни відбулося підмивання правого берега річки Бистриця, поблизу цвинтаря. Своє сприяння у виконанні робіт пообіцяв директор Дрогобицького держлісгоспу Василь Матяшовський.
На засіданні йшлося про продовження роботи щодо відлову ведмедя, який з'явився в лісах низинної зони району.













