» Цивільний захист » Комісія РДА розглянула стан пожежної безпеки на Броницькому сміттєзвалищі

Комісія РДА розглянула стан пожежної безпеки на Броницькому сміттєзвалищі

Автор: admin2 от 29-05-2017, 15:14
 (голосів: 0)

Комісія РДА розглянула стан пожежної безпеки на Броницькому сміттєзвалищіКомісія з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації сьогодні розглянула ситуацію на міському звалищі твердих побутових відходів на території Броницької сільської ради у зв'язку з настанням літнього періоду. Йшлося про запобігання та реагування на можливі пожежі на полігоні ТПВ. Рішенням комісії доручено КП “Комбінат міського господарства” вжити заходів для усунення порушень пожежної безпеки на Броницькому звалищі твердих побутових відходів. Йдеться про пересипку відходів інертними матеріалами, недопущення на територію полігону сторонніх осіб, обвалування та обкошування території сміттєзвалища, облаштування пожежної водойми. Комбінату міського господарства також рекомендовано розглянути можливість встановлення на полігоні системи вилучення та знешкодження біогазу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua