Під час понеділкової наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав завдання керівникам бюджетних галузей щотижнево доповідати йому особисто про стан реалізації мікропроектів та проектів, які фінансуються за кошти ДФРР та з інших джерел.
Голова райдержадміністрації доручив відділу освіти доповісти про ситуацію з підготовкою до нового навчального року шкільних приміщень. Обговорювалося також питання ремонту приміщень ФАПів та сільських амбулаторій, завершення будівництва Ролівського народного дому.
Володимир Шутко також зупинився на питаннях, які стосуються екологічної безпеки. Зокрема, йшлося про стан виконання Комбінатом міського господарства рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС щодо вжиття заходів для усунення порушень пожежної безпеки на Броницькому звалищі твердих побутових відходів. Ще одна тема наради - боротьба з борщівником. Очільник району дав завдання працівникам райдержадміністрації, які є кураторами сільських, селищних рад, провести моніторинг ефективності використання місцевими радами коштів, виділених з районного бюджету на боротьбу з борщівником.
Обговорювалися й інші важливі питання - проведення електронних закупівель, ремонт доріг, постійна комунікація з учасниками АТО щодо вирішення проблем, які їх турбують тощо.













