» Цивільний захист » Інформаційно-просвітницька робота в Бистриці, Новошичах та Бикові

Інформаційно-просвітницька робота в Бистриці, Новошичах та Бикові

Автор: admin1 от 27-07-2017, 15:24

Інформаційно-просвітницька робота в Бистриці, Новошичах та БиковіПрацівники  служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким РВ ГУДСНСУ у Львівській області, Дрогобицьким РЦСССДМ 26 липня відвідали сім'ї  одиноких громадян, багатодітних, малозабезпечених сімей, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах у с.Бистриця, Новошичі, Биків.

Під час проведення інформаційно-просвітницької роботи проведено бесіди щодо  попередження виникнення надзичайних ситуацій у сім'ях, недопущення зловживання спиртними напоями, належного виконання батьківських обов'язків.

Особливу увагу звернено на покращення психологічного клімату в сім'ях, дотримання норм та правил поведінки в родині, навчальних закладах, на відпочинку.

Наостанок працівники Дрогобицького РВ ГУДСНСУ у Львівській області вручили сім'ям інформаційні буклети і агітаційні пам'ятки для ознайомлення із правилами поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій та популяризації здорового способу життя.

Інформаційно-просвітницька робота в Бистриці, Новошичах та Бикові