Сьогодні відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко акцентував увагу членів комісії та запрошених на питаннях безпеки в місцях масового скупчення громадян під час святкових днів. Працівники ДСНС отримали завдання провести інформаційно-роз'яснювальну роботу серед дітей та молоді щодо небезпеки використання вибухонебезпечених пристроїв під час Великодніх забав.
Енергетичні та комунальні служби зобов'язані забезпечити безперебійне енергопостачання та життєзабезпечення населених пунктів району.
Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності графіків чергування під час святкових днів відповідальних осіб у всіх підрозділах та службах, на які покладені функції життєдіяльності району.
Володимир Шутко доручив підготувати листи на обласні структури з приводу відсутності на засіданні комісії без поважних причин керівників їхніх місцевих підрозділів.













