З нагоди професійного свята голова райдержадміністрації Володимир Шутко привітав колективи Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській обл. (керівник Роман Свястин) та Другого спеціального центру швидкого реагування (керівник Анатолій Кінчеші). Очільник району наголосив, що День рятівника — свято мужніх та відважних людей, побажав дрогобицьким рятівникам безпечної праці, шани від людей, на порятунок яких вони приходять у найважчих ситуаціях. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови районної ради Володимир Стецівка відзначили грамотами кращих працівників обох підрозділів.
Після урочистостей керівники оглянули спецтехніку підрозділів.













