» Інформація » Володимир Шутко привітав працівників Дрогобицької поліції з професійним святом

Володимир Шутко привітав працівників Дрогобицької поліції з професійним святом

Автор: admin2 от 5-08-2016, 12:44
 (голосів: 0)

Володимир Шутко привітав працівників Дрогобицької поліції з професійним святомЯк уже повідомлялося, вчора в Україні вперше відзначали День поліції. З цієї нагоди дрогобицькі правоохоронці брали участь в обласних святкових заходах. А сьогодні у Дрогобицькому відділі поліції відбулися урочисті збори.

З професійним святом колектив на чолі з начальником Мироном Карапатою привітав голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Очільник району побажав особовому складу працювати так, щоб українці пишалися своєю поліцією, щоб закон, правда, справедливість, гідність, порядність, мужність та честь були невід'ємними ознаками нової поліції європейської держави. Володимир Шутко вручив правоохоронцям пам'ятні подарунки.

Особовий склад відділу поліції також вітали Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, начальник Дрогобицького відділу СБУ Борис Пантюхов, перший заступник Дрогобицького прокурора Сергій Сисин, член атестаційної комісії при головному управлінні поліції області Зорян Ацендонський та інші.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua