Йшлося про роботу дорожніх та енергетичних служб для належного забезпечення життєдіяльності населених пунктів району в умовах сильного снігопаду. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко подякував енергетикам за оперативну реакцію на випадки відключення електроенергії в окремих селах. Стосовно філії “Дрогобицький райавтодор”, Володимир Шутко зазначив, що виділена сесією районної ради фінансова допомога для придбання необхідних деталей до
снігоочисної техніки, дозволить підприємству забезпечити проїзд на основних напрямках. Втім, райавтодор також має проблему із пальним. Тому на пропозицію голови райдержадміністрації комісія прийняла рішення про виділення з матеріального резерву району коштів на дизпаливо та бензин для зимового прибирання доріг.













