» Цивільний захист » Голова райдержадміністрації взяв участь у нараді на "Полімінералі"

Голова райдержадміністрації взяв участь у нараді на "Полімінералі"

Автор: admin2 от 13-06-2016, 11:26
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації взяв участь у нараді на "Полімінералі"Наприкінці минулого тижня голова райдержадміністрації Володимир Шутко взяв участь у виїзній нараді на Стебницькому ПАТ “Полімінерал”. Учасниками наради також були представники влади Дрогобича, Трускавця та Стебника, керівництво “Полімінералу”, Дрогобицького районно відділу ДСНС. Йшлося про стан заповнення розсолами шахтних порожнин, ситуацію з карстовими проваллями на відтинку дороги Дрогобич-Трускавець. Обговорювалася можливість в разі необхідності виведення з небезпечної зони існуючої інфраструктури, побудови об'їзної дороги. На нараді прийняте рішення про встановлення обмежень швидкості руху на цій ділянці автодороги.

ПАТ «Полімінерал» занесене до Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів, перебуває на обліку у Державній інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки ГУ МНС України у Львівській області. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua