Сьогодні, після повторного огляду місця нового провалля на дорозі Дрогобич-Трускавець голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів робочу нараду. Зокрема, йшлося про виконання рішення вчорашнього засідання районної комісії ТЕБ та НС стосовно заходів безпеки.
У нараді взяли участь представники поліції та ПАТ “Полімінерал”. Обговорено комплекс заходів щодо обгородження території навколо провалля, встановлення
попереджувальних знаків, чергування поліції та залучення сил “Полімінералу” для безпеки громадян та недопущення до провалля сторонніх осіб.













