» Цивільний захист » У районі проводять перевірку дотримання карантину особами, які повернулися з-за кордону

У районі проводять перевірку дотримання карантину особами, які повернулися з-за кордону

Автор: admin2 от 1-04-2020, 16:43
 (голосів: 0)

У районі проводять перевірку дотримання карантину особами, які повернулися з-за кордонуСьогодні голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС з метою прийняття оперативних рішень в рамках оголошеної на Львівщині надзвичайної ситуації.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту населення Андрій Ванівський ознайомив присутніх зі змінами, які вносяться постановою КМУ від 29 березня 2020 року № 241 до постанови від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Головний лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Володимир Валюх доповів комісії про те, що медичні працівники спільно з правоохоронцями сьогодні розпочали перевірку за місцем проживання осіб, які повернулися з-за кордону. За результатами перевірки з використанням експрес-тестів не виявлено жодного випадку захворювання. Обидві бригади продовжать працювати і в наступні дні, в тому числі, на території Меденицької ОТГ. Володимир Валюх також повідомив, що за минулу добу не було жодного звернення з Дрогобиччини з підозрою на коронавірус.

За підсумками обговорення комісія прийняла рішення звернутися до облдержадміністрації з проханням надати району додаткову кількість тестів та захисних костюмів для медичних працівників.

Вирішено звернутися до керівництва НПК “Галичина”, заправних станцій регіону щодо виділення для матеріального резерву району пального, яке буде використане для роботи санітарного та іншого спецтранспорту.

Сільським головам спільно з фахівцями Держпродспоживслужби та поліції доручено провести обстеження закладів торгівлі та надання рекомендацій їхнім власниках щодо захисту від коронавірусу продавців та відвідувачів.

Комісія зобов’язала сільські, селищну ради відповідно до чинного законодавства створити місцеві штаби з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру.

На комісії також прийнято низку рішень щодо технічних питань санітарної обробки територій та громадських місць тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua