Вчора, 6 квітня відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів голова райдержадміністрації Омелян Стасула.
Розглядалися питання про запобігання поширенню на території Дрогобицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та про запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах.
Щодо першого питання комісія прийняла низку рішень на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 255 від 2 квітня 2020 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211».
Для запобігання спалюванню сухої рослинності вирішено продовжити виїзди робочих груп із залученням працівників національної поліції, екологічної інспекції або громадських інспекторів, представників ДСНС.
Сільським, селищним головам - активізувати роботу адміністративних комісій з метою притягнення до відповідальності громадян, які порушують правила благоустрою (не здійснюють викошування трави, створюють несанкціоновані сміттєзвалища, спалюють суху рослинність чи її залишки).
Протокол комісії додається













