» Цивільний захист » Відбулося комісійне обстеження територій на предмет пожежної безпеки

Відбулося комісійне обстеження територій на предмет пожежної безпеки

Автор: admin2 от 28-05-2021, 09:58

Відбулося комісійне обстеження територій на предмет пожежної безпекиРайонна комісія здійснила перевірку населених пунктів, об’єктів та садових товариств, які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Комісія в складі представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Трускавецького та Лішнянського лісництва, завідувача сектору з питань цивільного захисту Трускавецької міської ради та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, за участі старост, в межах округів яких знаходяться Модричі, Дережичі, Монастир-Дережицький та Унятичі, було здійснено обстеження з метою запобігання лісових пожеж та їх поширення на територію населених пунктів.

За результатами комісійного обстеження населених пунктів складено відповідні акти.