» Цивільний захист » Комісія перевірила готовність Райавтодору до роботи в зимовий період

Комісія перевірила готовність Райавтодору до роботи в зимовий період

Автор: admin2 от 18-11-2014, 11:22
 (голосів: 0)

Комісія перевірила готовність Райавтодору до роботи в зимовий періодВчора, 17 листопада робоча група у складі представників управління Державної служби надзвичайних ситуацій, Державтоінспекції, журналістів на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Степаном Рудницьким здійснила інспекційну поїздку до філії “Дрогобицький райавтодор”.

Члени робочої групи перевірили готовність підприємства до роботи взимку. Як повідомив керівник Райавтодору Сергій Грибанов, в робочому стані знаходяться 10 одиниць спецтехніки для розчистки та підсипки автошляхів. На даний час підприємство на 70% від потреби забезпечене піщано-соляною сумішшю, якаКомісія перевірила готовність Райавтодору до роботи в зимовий період розвозиться на найбільш проблемні ділянки доріг. Для роботи в зимовий період створено запас паливно-мастильних матеріалів. Укладені відповідні угоди з іншими службами щодо залучення додаткової техніки для снігоприбирань та евакуації автотранспорту.

Комісія констатувала, що Дрогобицький райавтодор  готовий до утримання доріг та реагування на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий в період 2014-201років.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua