24 січня провідний спеціаліст служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації Тетяна Якимець взяла участь у одноденному навчальному тренінгу на тему: “Особливості захисту прав дитини у випадку насильства в сім'ї”, який відбувся у місті Львові. Організатором тренінгу була громадська організація “Центр “Жіночі перспективи”. Під час тренінгу розглядалися питання щодо надання юридичної та психологічної допомоги дітям та жінкам, які потерпіли від насильства в сім'ї.
Всі учасники отримало інформаційні матеріали, у яких викладені конкретні рекомендації як уберегтися від негативних явищ, які існують в суспільстві та вручено сертифікати про участь у тренінгу.













