» Служба у справах дітей » Працівники служби у справах дітей відвідвідали неблагополучні сім'ї в Рибнику та Майдані

Автор: admin1 от 21-06-2017, 11:12

Працівники служби у справах дітей відвідвідали неблагополучні сім'ї в Рибнику та Майдані  У вівторок, 20 червня, працівники служби у справах дітей райдержадміністрації відвідали села району Рибник та Майдан з метою обстеження умов проживання та виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Комісія також відвідала одну сім’ю, де батьки зловживають спиртними напоями та не дітям надають належного догляду.
З батьками проведені профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. За результатами виїзду складені акти.