У четвер, 21 лютого працівники служби у справах дітей спільно з Дрогобицьким РЦСССДМ, Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області здійснили виїзд у с. Верхні Гаї та с. Нижні Гаї з метою обстеження умов проживання та виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Комісія також відвідала сім’ї, де батьки зловживають спиртними напоями та не надають належного догляду дітям. З батьками проведені профілактичні бесіди, їх попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.
За результатами виїзду складені відповідні акти.













