» Служба у справах дітей » Працівники соціальних служб побували у Верхніх та Нижніх Гаях

Працівники соціальних служб побували у Верхніх та Нижніх Гаях

Автор: admin2 от 22-02-2019, 12:31
 (голосів: 0)

Працівники соціальних служб побували у Верхніх та Нижніх ГаяхУ четвер, 21 лютого працівники служби у справах дітей спільно з Дрогобицьким РЦСССДМ, Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області здійснили виїзд у с. Верхні Гаї та с. Нижні Гаї з метою обстеження умов проживання та виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Комісія також відвідала сім’ї, де батьки зловживають спиртними напоями та не надають належного догляду дітям. З батьками проведені профілактичні бесіди, їх попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

За результатами виїзду складені відповідні акти.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua