У Дрогобицькому районі стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля», основним завданням якої є проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. Акція триватиме з 25 листопада до 10 грудня
30 листопада працівники служби у справах дітей спільно з учнями та педагогами Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст. приєднались до Всесвітньої акції. З учнями 2-9 класів були проведені класні години за відповідною тематикою: «Насилля як проблема сучасного суспільства», «Що необхідно знати про насилля», «Світ без насильства». Школярі разом з педагогом-організатором Наталією Сердюк підготували виставку - малюнків «Діти проти насилля»
Всім присутнім було продемонстровано відеоролики та фільм як уникнути або розірвати коло насилля.
Безумовно, проблема насильства в родині є досить гострою як України, так і для багатьох інших країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.













