2 грудня працівники служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області Ю.Біляк, І.Довгуном, учнями та педагогами Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст. приєдналися до Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства”.
З учнями 5-11 класів були проведені класні години за тематикою: "Насильство, як його уникнути" , “Світ без насильства”.
Учні спільно з педагогом-організатором Зоряною Баб’як підготували виставку малюнків “Діти проти насильства”. Переможцям конкурсу вручені призи.
Учні та педагоги школи також переглянули відеоролики та фільм про те, як уникнути або розірвати коло насильства.













