У Дрогобицькому районі продовжує стартувати Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», що триватиме з 25 листопада до 10 грудня, основним завданням якої є проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
8 грудня працівники служби у справах дітей спільно з педагогами та учнями Солонської СЗШ І-Ііст. приєднались до Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства».
З учням 4-9 класів проведена лекція за відповідною тематикою: «Насилля, як його уникнути».
Всім присутнім вручено пам’ятки учня.













